Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".

Portāls » Privātuma atruna
Portālu www.odinvita.lv, turpmāk – “portāls”, administrē biedrības “Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA”” brīvprātīgie, turpmāk – “ODIN/VITA”.

ODIN/VITA respektē katras personības tiesības uz privātumu, līdz ar to portālā nekāda veidā netiek vākta personīgā informācija par portāla apmeklētājiem un netiek izmantotas sīkdatnes apmeklējumu statistikas analīzei.

Jebkura personīgā informācija, kuru ODIN/VITA portāla apmeklētāji un lietotāji brīvprātīgi iesūta vai nodod ODIN/VITA, tiek izmantota tikai tiem mērķiem, kādiem šī informācija tiek sniegta, un uzglabāta konkrētā laikā periodā saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu