Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


17.12.19
Cienījamie brīvprātīgie un atbalstītāji,

Lasīt


26.11.19
Tā norisinās parasta nodarbība "ODIN/VITA" svešvalodu kursos. Savās nodarbības Eiropas brīvprātīgā no Vācijas Džennija Dočata (Jenny Dotschat) koncentrējas uz runātprasmi. Tomēr viņa nepamet novārtā arī rakstītpasmi. Džennijai ir svarīgi, lai mūsu nodarbību dalībnieki kļūtu pārliecinātāki un uzdrīkstētos vairāk runāt. Kaut arī ja runa ar kļūdām, tas nekas, jo tieši no tām viņi mācās. Bildē var redzēt, ka abas dalībnieces sarunājās. Nodarbībā tiek daudz strādāts grupās: biežāk lielajā grupās, vai arī grupiņas pa diviem vai trijiem cilvēkiem.

Lasīt


22.10.19
Kopš 2019. gada septembra Sociālo brīvprātīgo biedrības “ODIN/VITA” Eiropas brīvprātīgā no Vācijas Džennija Dočata (Jenny Dotschat) vada bezmaksas vācu un angļu valodas nodarbības Dienas centrā “Saskarsme” (Liepājas ielā 4., Daugavpilī).

Lasīt


19.08.19
2019. augusta vidū biedrībā “ODIN/VITA” savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzsāka meitene no Vācijas - Džennija Dočata (Jenny Dotschat). Līdz ar savām pamataktivitātēm - svešvalodu kursu vadīšanu Dienas centrā “Saskarsme” - viņa strādās pie dažādām projektu iniciatīvām kopā ar skolēniem Daugavpils 17. vidusskolā un studentiem Daugavpils Universitātes Humanitārās Fakultātes Reģionālajā vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrā. Stādām Jums priekšā "ODIN/VITA" jauno EBD brīvprātīgo Dženniju:

Lasīt


05.08.19
2019. gada jūlijā Anija no Armēnijas veiksmīgi noslēdza savu EBD projektu Daugavpilī. Šajā noslēguma rakstā viņa nolēma padalīties savās domās par EBD lomu viņas dzīvē.

Lasīt


17.05.19
2019. gada 1. maijā BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna” savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzsāka Gajane no Armēnijas. BJC “JAUNĪBA” bērnu klubs "Fortūna" uzņēm EBD brīvprātīgo sadarbībā ar koordinējošo organizāciju “Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA”” projekta “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) ietvaros.

Lasīt


23.03.19
Līdz ar tehnoloģiju strauju attīstību ir pienācis laiks atjaunot biedrības “ODIN/VITA” logotipu.

Lasīt


20.02.19
2019. gada 15. -16. februārī, EBD brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana (angļu valodā - Ani Sardaryan), kura veic savu EBD projektu Daugavpils Bērnu un Jauniešu centra klubā “Fortūna”, piedalījās starptautiskajā teatrālajā uzvedumā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā.

Lasīt


15.01.19
Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros EBD brīvprātīgajiem ir iespēja mācīties rakstīt projekta pieteikumu savu iniciatīvu īstenošanai. Tā EBD brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana (angļu valodā - Ani Sardaryan) organizēja 2019. gada 12. janvārī Daugavpils Bērnu un Jauniešu centra klubā “Fortūna” neparasto radošo darbnīcu „Atrodi savu radošo potenciālu”.

Lasīt


21.12.18
Cienījamie brīvprātīgie un atbalstītāji,
Lasīt

Lappuses : 1 2 3 4 5 » #
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu