Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Ceļojošā izstāde

Sociālo brīvprātīgo biedrība „ODIN/VITA” 2008.gada pavasarī un vasarā realizē ceļojošo izstādi „Līdzāspastāvēšana”. Izstāde veidota no cilvēku ar invaliditāti un fotospeciālista Jurija Berdņikova fotogrāfijām. Tā iepazīstina ar invalīdu ikdienu Daugavpilī un parāda kā invalīdi vēlas būt līdzvērtīgi.Turpmāko mēnešu laikā izstāde būs apskatāma vairākās Latvijas pilsētās:
•    Preiļos: Preiļu Valsts ģimnāzijā
•    Rezēknē: Rezēknes Augstskolā
•    Rīgā: TC „ORIGO”
•    Jēkabpilī: Jēkabpils autoostā
•    Līvānos:  Biedrībā „Baltā mājā”
•    Daugavpilī: TC „Ditton nams”

Jebkurai organizācijai ir iespēja pasūtīt šo izstādi. Par ceļojošo izstādi var uzzināt vairāk Sociālo brīvprātīgo biedrībā „ODIN/VITA” Daugavpilī, Liepājas ielā 4, tālrunis 65421354, e-pasts: odinvita@apollo.lv.

Izstādes tapšana tika finansēta biedrības „ODIN/VITA” projekta „Solis vienlīdzības virzienā” (Nr. 2005/017-495-03-01/2-27/15) ietvaros no Eiropas Savienības līdzekļiem. Par šīs izstādes saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Publicēts: 20.04.08 Skatīts 1101


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu