Daugavpils sociālo
NVO portāls

Tautas balss
Cik stundas nedēļā es vēltu brīvprātīgo darbam?
Сколько часов в неделю я уделяю волонтёрской деятельности?
7 stundas un vairāk/ 7часов и более
5-7 stundas/ 5-7 часов
2-4 stundas/ 2-4 часа
mazāk par 1 stundu/ менее 1 часа

Eiropas brīvprātīgā no Armēnijas bērnu klubā „Fortūna”

2016. gada aprīlī savu Eiropas brīvprātīgo darbu uzsāka Anna no Armēnijas:
“Sveiki, mani sauc Anna Petrosjana. Esmu atbraukusi no Armēnijas, kur pēdējos 4 gadus esmu strādājusi par žurnālisti. Tagad man priekšā ir cits darbs: es gadu dzīvošu un strādāšu šajā mazajā, bet mājīgajā pilsētā – Daugavpilī.

Es strādāšu bērnu klubā „Fortūna” kā vadītāja palīdze. Ar bērniem jau esmu sadraudzējusies, cerams šī gada laikā mēs sasniegsim daudzas lietas. Klubā tiek organizēts daudz interesantu pulciņu. Šo klubu apmeklē dažāda kontingenta bērni. Gadās arī bērni no „nelabvēlīgām” ģimenēm. Šeit maina bērnu nākotni. Kaut tikai tāpēc bija vērts braukt šurp.

Iepriekš nekad neesmu strādājusi par brīvprātīgo, lai gan to ļoti vēlējos. Pēkšņi radās iespēja pabūt citā vietā, iepazīt citu kultūru un tautu. Man šeit ir daudz jauna un nepazīstama. Tas nekas, lai to visu iepazītu, man ir veseli 11 mēneši.”


“Привет, меня зовут Ани Петросян. Я приехала из Армении, где последние 4 года работала журналистом. Теперь мне предстоит другое дело: я год буду жить и работать в этом маленьком, но теплом городе под названием Даугавпилс.

Я буду работать в детском клубе “Fortuna” помощницей руководителя. С детьми мы уже подружились, надеюсь мы достигнем многого в течении года. В клубе много интересных кружков. Здесь ходят дети из разных контингентов. Бывают и дети из “трудных” семей. Здесь меняют детям будущее. Ради этого стоило приехать сюда.

Я никогда не работала волонтером, хотя очень этого хотела. И вот появился шанс побывать в другом месте, познать другую культуру и народ. Для меня здесь много нового и незнакомого. Что ж, для того, чтобы со всем знакомиться, у меня целых 11 месяцев.”

Sagatavoja: Anna Petrosjana
Tulkoja: Ilga Leikuma
Projekts “Service learning 6” (nr.2015-1-LV02-KA105-000684) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.
Publicēts: 14.04.16 Skatīts 774


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu