Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Bērni un Jaungada zvaigznes

Sestdien, 26.11.2016., bērnu klubā "Fortūna" norisinājās kārtējais "Kultūras kluba" organizētais pasākums. Dažāda vecuma bērni piedalījās jaungada rotaļlietu izgatavošanas radošajās darbnīcās. Viņus interesēja viss: no kurienes nāk papīrs, no kura tiek izgatavotas zvaigznes, kāpēc citu rotaļlietu izgatavošanai mēs izmantojām diegus un kā es zinu kā to visu darināt. Darba gaitā es protams atbildēju uz visiem jautājumiem, pēc kuriem sekoja jauni jautājumi. Bērni bija sajūsmā gan no procesa, gan no rezultātiem. Bērnu gandarījums par paveikto - arī ir pats svarīgākais brīvprātīgā darbā.
Ani Petrosjan, EBD brīvprātīgā no Armēnijas.

В субботу, 26.11.2016., в детском клубе «Фортуна» прошло очередное мероприятие от «Kultūras klubs». Дети разных возрастов приняли участие в творческой мастерской по созданию новогодних игрушек. Их интересовало всё: откуда взялась бумага, из которой мы делали звёзды, почему для создания других игрушек мы используем нитки и откуда я знаю, как делать все эти украшения. В ходе работы я, конечно же, ответила на все вопросы, после которых следовали новые. Дети были в восторге как от процесса, так и от результата. Восхищение ребят своими работами - это и есть самое ценное в работе волонтера.
- Ани Петросян, EVS волонтёр из Армении.

Sagatavoja: Anna Petrosjana


Tulkoja: Ilga Leikuma
Projekts “Service learning 6” (nr.2015-1-LV02-KA105-000684) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.
Publicēts: 30.11.16 Skatīts 669


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu