Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Sveicienvārdi svētkos

Cienījamie brīvprātīgie un mūsu sargeņģeli – atbalstītāji un sponsori,
biedrības “ODIN/VITA” padome augsti novērtē Jūsu rūpes, ieguldītos resursus un pozitīvo attieksmi.
Kaut arī dažreiz pašiem iet grūti, ir svarīgi apzināties, ka katram no mums ir svarīga loma kādā cita cilvēka vai dzīves būtnes kā sunīša vai kaķa dzīvē. Daloties mūsu pieredzē vai resursos, mēs ceram iedegt cerības gaismu citos cilvēkos - cerību, ka viss iet uz labo, mums katram tik jāsavāc mūsu iekšējie spēki un apzināti jāsper patstāvīgie soļi.
Jūsu darbi un ieguldījums neies zudumā. Tie paliks atsevišķo Latvijas un ārvalstu ģimeņu arhīvos. Dažas ģimenes ir gana stiprās, lai sniegtu atbalstu citiem, kam tas ir nepieciešams konkrētajā brīdī. Taču pienāk laiks, kad tie cilvēki, kuri bija saņēmuši kādreiz tādu atbalstu, ir izauguši un ir spējīgi dalīties ar citiem un sniegt palīdzību. Maziem darbiem ir tik pat nozīmīga loma, ka lieliem darbiem. Brīdī, kad cilvēks sāk līdzdarboties savas kopienas dzīvē, viņš kļūst par pilnvērtīgu savas kopienas pilsoni.

 NVO un MK Memoranda padomes apsveikums

Publicēts: 22.12.17 Skatīts 536


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu