Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” uzsākšana

2017. gada 1. martā Fonds “Ziedot.lv” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, kuru finansē A/S “Latvijas valsts meži”, piešķīra biedrībai “ODIN/VITA” finansējumu EUR 1100.00 (viens tūkstotis viens simts eiro 00 centi) projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” aktivitātēm laikā no 2017. gada 1. marta līdz 2017. gada decembrim.

Piesaistītais finansējums paredzēts materiālam radošajām aktivitātēm (trauki un krāsas apgleznošanai, pērlītes, lentes, papīrs, biezais kartons, otas, dzija, āķis adīšanai, diegi, adatas, audums) un pārtikas produktiem tējas pauzēm biedrības “ODIN/VITA” brīvprātīgo aktivitātēm Daugavpils BJC "Jaunība" bērnu klubā "Fortūna" un Dienas centrā "Saskarsme", jo radošums ir instruments pašattīstībai, socializācijai un pilsoniskas sabiedrības stiprināšanai.

Sagatavoja: Nataļja Demjaņenko
Publicēts: 06.03.17 Skatīts 340


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu