Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Mazināsim CO2 un būsim saudzīgi pret planētu!

Līdz ar savām pamataktivitātēm bērnu klubā "Fortūna" Eiropas brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana piedalās arī citu organizāciju pasākumu organizēšanā. Tā 2018. gada 3. decembrī viņa piedalījās apmācībās “EKO darbnīca” Jēkabpils NVO resursu centrā kopā ar tajā strādājošiem Eiropas brīvprātīgajiem no Armēnijas, Francijas un Lietuvas.

Ar devīzi “Mazināsim CO2 un būsim saudzīgi pret planētu!” bija novadītas EKO-darbnīcas un diskusijas, kuru laikā bija runāts par dažādām iespējām, kā mazināt plastmasas izmantošanu un veicināt to pārstrādi un dabas resursu izmantošanu; kā arī kā taupīt ūdeni un pārtiku. Tā jaunieši kopā veidoja sveces no apelsīniem un ekoloģisku dezodorantu no kokosriekstu eļļas un dabīgām zālēm.

Sagatavoja: Nataļja Demjaņenko


Projekts “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.
Publicēts: 03.12.18 Skatīts 351


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu