Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Eiropas garša Balvos

2018. gada 14. decembrī Balvu bērnu un jauniešu centrs uzņēma Latvijā esošos Eiropas brīvprātīgos pasākumā starpkultūru pasākumā “The taste of Europe comes to Balvi” (Eiropas garša Balvos).

Anija Sardarjana arī ņēma dalību pasākumā kopā ar vēl 13 EBD brīvprātīgiem no 6 valstīm: no Austrijas, Armēnijas, Gruzijas, Francijas, Spānijas un Vācijas. Neformālajā gaisotnē caur spēlēm, prezentācijām un ar ēdieniem EBD brīvprātīgie prezentēt vietējiem jauniešiem Eiropas brīvprātīgo darbu, tā iespējas un priekšrocības, kā arī iedvesmoja vietējo jaunatni iesaistīties “ERASMUS+” programmas aktivitātēs, piemēram, brīvprātīgajā darbā vai jauniešu apmaiņās..

Sagatavoja: Nataļja Demjaņenko

Projekts “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.
Publicēts: 15.12.18 Skatīts 241


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu