Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Atrodi savu radošo potenciālu

Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros EBD brīvprātīgajiem ir iespēja mācīties rakstīt projekta pieteikumu savu iniciatīvu īstenošanai. Tā EBD brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana (angļu valodā - Ani Sardaryan) organizēja 2019. gada 12. janvārī Daugavpils Bērnu un Jauniešu centra klubā “Fortūna” neparasto radošo darbnīcu „Atrodi savu radošo potenciālu”.

Anija pieaicināja šīs darbnīcas novadīšanai savu mentori – “ODIN/VITA” brīvprātīgo un pazīstamo mākslinieci Jevgēniju Muštavinsku. Savā ievadrunā Anija uzsvēra katram cilvēkam piemītošu radošumu un šī radošuma individualitāti. Iedvesmojoties no izzinošiem videoklipiem, bērni paši secināja, ka katram dzīvē ir iespēja pamēģināt ko jaunu.

J. Muštavinska parādīja vairākus apgleznota auduma darbus izpildītus dažādās tehnikās un izstāstīja, kā tas darāms. Katrs izvēlējās sev tīkamāko tehniku: zīmēšana ar otas otru galu uz ar krāsu noklātas plēves, zīmēšana tieši uz auduma ar trafareta palīdzību, zīmēšana ar krāsu tieši uz krekliņa un darbs sākās: bērni un pieaugušie pirmo reizi dzīvē zīmēja uz auduma. Darba augļi iepriecināja un sajūsmināja visus klātesošos. Kopumā pasākumā ņēma dalību 12 cilvēki. Ir plānots atkārtoti novadīt līdzīgu darbnīcu tuvāk pavasarim.radošie darbiProjekts “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.
Publicēts: 15.01.19 Skatīts 261


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu