Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


EBD amatierteatra priekšnesums Kuldīgā

2019. gada 15. -16. februārī, EBD brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana (angļu valodā - Ani Sardaryan), kura veic savu EBD projektu Daugavpils Bērnu un Jauniešu centra klubā “Fortūna”, piedalījās starptautiskajā teatrālajā uzvedumā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā.

Līdz ar vietējiem brīvprātīgajiem amatieru priekšnesums apvienoja Eiropas brīvprātīgos no 11 valstīm (no Armēnijas, Austrijas, Beļģijas, Ēģiptes, Francijas, Gruzijas, Vācijas, Itālijas, Polijas, Portugāles, Slovēnijas un Turcijas. Kopumā bija 18 aktieri no 12 valstīm. Pirmā diena pagāja sagatavošanas darbos: bija sadalītas lomas ar tekstiem un bija noorganizēts mēģinājums. Nākamajā dienā jau norisinājās pirmizrāde, kura piesaistīja 25 vietējos skatītājus. Izrādei sekoja sarunas neformālajā gaisotnē ar auditoriju par EBD pārstāvētām valstīm un viņu EBD pieredzi Latvijā.

Projekts “Service learning 8” (līg. nr. 2018-1-LV02-KA125-002071) tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autoru uzskatus, Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo pielietojumu.
Publicēts: 20.02.19 Skatīts 481


Līdzīgie materiāli:
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu