Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


"Zelta rudens" Daugavpils nedzirdīgo biedrībā

2009.gada 16.oktobrī  Elvīra Čaika, Latvijas nedzirdīgo savienības Daugavpils biedrības direktore, sveica klātesošos ar rudenīgu pasākumu «Zelta rudens».
Saskarsme mainījās ar konkursiem, viens, no kuriem saucās - «Dabas veltes”.  Divām komandām pēc iespējas ātrāk bija jāsagatavo daudzveidīgi salāti. Viena komanda gatavoja salātus no svaigiem dārzeņiem, bet otrā no vārītiem. Kā runā, šajā gadījumā visi bija laimētāji, tā kā galīgā kopsummā, noslēdzās pasākums pie tasītes tējas, cepumiem, augļiem, un, protams, ka, neiztika bez sagatavotiem salātiem.Vladimirs Ševčenko,
"ODIN/VITA" projektu asistents


“Золотая осень” в Даугавпилсском обществе неслышащих

16 октября  2009 года Эльвира Чайка, директор   Даугавпилсского общества Латвийского союза неслышащих, приветствовала присутствующих на осеннем мероприятии «Золотая осень».
Общение чередовалось конкурсами, один из которых назывался - «Дары природы”. 

Две команды должны были как можно быстрее приготовить разнообразные салаты. Одна команда готовила салаты из свежих овощей, а другая из варёных. Как говорится, в данном случае все оказались в выигрыше, так как в конечном итоге, закончилось мероприятие за чашечкой чая, печенья, фруктов, и, конечно же, не обошлось без приготовленных салатов.

Владимир Шевченко,
ассистент по проектам “ODIN/VITA”Publicēts: 19.10.09 Skatīts 1567


©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu