Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


Rīgas čempiones tituls dambretē sieviešu līgā ir atdots daugavpilietei

2010.gada 14.februārī Rīgā notika atklātais Rīgas čempionāts dambretē starp invalīdiem. Invalīdu sporta klubu « Daugavpils» pārstāvēja  trīs sportisti. Tāda līmeņa sacensību debitantam - Sergejam Mihailovskim – tas bija, kā sacīt, «spalvas caursite». Pēc paša Sergeja vārdiem: «Galvenais pieredze , sacensību gars!». Bet pieredzējušākie parādīja sevi no pašas labākās puses. Vinnējot visām sāncensēm, čempiones titulu sieviešu līgā iekaroja Sofija Kovaļova–Krivonosova, bet vīriešu nominācijā bronzas medaļa tika Vladimiram Ševčenko.
Vladimirs ŠevčenkoТитул чемпионки Риги по шашкам среди женщин отдан Даугавпилчанке

14 февраля 2010 года в Риге состоялся открытый чемпионат Риги по шашкам среди инвалидов.
Спортивный клуб инвалидов « Даугавпилс» представляли трое спортсменов.
Для дебютанта соревнований такого уровня - Сергея Михайловского – это было, как называется,  «пробой пера». По словам самого Сергея: «Главное приобретение опыта, духа соревнований!».
А вот более опытные, показали себя с самой лучшей стороны. Выиграв у всех соперниц, титул чемпионки среди женщин завоевала София Ковалёва–Кривоносова, а в номинации мужчин бронзовая медаль досталась Владимиру Шевченко .

Владимир Шевченко
Publicēts: 15.02.10 Skatīts 1496


Līdzīgie materiāli:
25.09.08  ORIENTĒŠANĀS
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu