Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


25.04.18
Vācu kultūras pavasara ietvaros 2018. gada 21. aprīlī klubā “Artilērijas Pagrabi” (Rīgas ielā 22, Daugavpilī) Eiropas brīvprātīgie, turpinot jau iesākto tradīciju, sarīkoja Karaoke vakaru.

Lasīt


14.03.18
Viena no ODIN/VITA mērķa grupām ir pensijas vecuma cilvēki ar ikmēneša ienākumiem minimālās algas robežās. Neskatoties uz cenu kāpumu, vecumu un veselības stāvokli, kad pensijas lielākā daļa aiziet uz zālēm un ārstēšanos, viņi arī vēlas parunāt ar citiem, taču nevis, lai dalītos ar sliktām ziņām, kas vēl vairāk iedzen zemē, bet gan par radošo, ar kultūru un tradīcijām saistīto.
Lasīt


05.01.18
Laikā no 2017. gada 1. marta līdz 2017. gada decembrim biedrība “ODIN/VITA” īstenoja projektu “Sociālās palīdzības sniegšana”.
Lasīt


22.12.17
Cienījamie brīvprātīgie un mūsu sargeņģeli – atbalstītāji un sponsori,
biedrības “ODIN/VITA” padome augsti novērtē Jūsu rūpes, ieguldītos resursus un pozitīvo attieksmi. Lasīt


21.09.17
2017. gada septembra vidū biedrībā „ODIN/VITA“ savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzsāka meitene no Vācijas – Šanāra Šūmane (Shannara Schumann), kura ar prieku stāsta par sevi:

Lasīt


20.06.17
2017. gada jūnijā Viktorija no Armēnijas iesāka savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna”. Zemāk viņa dalās savos pirmos iespaidos:

Mans vārds ir Viktorija. Esmu no Erevānas (Yerevan), Armēnija. Man ir 21 gads. Šogad es absolvēju Erevānas Valodas un sociālo zinātņu universitāti. Tagad man ir bakalaura grāds tulkošanai no armēņu, krievu un angļu valodas. Pēc absolvēšanas man nebija ne jausmas, ko man vajadzētu darīt. Un tad man radās šī iespēja. Es biju laimīga, kad mani akceptēja par EBD brīvprātīgo, jo tā ir lieliska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus, jaunas vietas un jaunas kultūras. Tas ir arī tāds kā izaicinājums, kura laikā es iegūšu pārliecību un kļūšu vairāk neatkarīga.
Lasīt


06.03.17
2017. gada 1. martā Fonds “Ziedot.lv” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, kuru finansē A/S “Latvijas valsts meži”, piešķīra biedrībai “ODIN/VITA” finansējumu EUR 1100.00 (viens tūkstotis viens simts eiro 00 centi) projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” aktivitātēm laikā no 2017. gada 1. marta līdz 2017. gada decembrim.
Lasīt


29.12.16
Brīvprātīgā jauniete no Armēnijas, Ani Petrosjana, dalās savos pirmos katoļu Ziemassvētku piedzīvojumos Latvijā:

2016. gada 23.decembrī es biju uzaicināta piedalīties NVO „Rūjienas Senioru Māja” jaukā aktivitātē Rūjienā. Es devos turp kopā ar Moniku, citu brīvprātīgo no Čehijas, kura arī dara savu brīvprātīgo darbu Daugavpilī.
EBD brīvprātīgie no Itālijas Luka un Abdul, kuri mūs uzaicināja, aizveda mūs uz senioru centru, kur mēs strādājām kopā ar 15 senioriem. Pirmkārt, mēs stādījāmies priekšā, tad iemācījām viņiem kā pagatavot tiramisu - tipisku itāļu ēdienu. Vienam no senioriem bija akordeons, viņš spēlēja jautras Ziemassvētku dziesmas.
Tas bija izcils laiks mums un arī senioriem. Mēs varējām komunicēt latviešu valodā, kas mani ļoti iepriecināja. Pēc šīm nodarbībām mēs devāmies pastaigā pa Rūjienu.
Mums arī bija iespēja pavadīt tur Ziemassvētku vakaru, 24. decembri. Daudzi citi brīvprātīgie ieradās uz Ziemassvētku svinībām. Man tā bija jauna "pieredze" atzīmēt Ziemassvētkus 24.decembrī, jo manā valstī - Armēnijā - mēs tos svinam 6.janvārī.
Man tiešām patika Rūjienā, es varēju satikt interesantus cilvēkus un gūt jaunu pieredzi, strādājot senioru centrā.


Lasīt


22.12.16

Cienījamie brīvprātīgie un mūsu sargeņģeli – atbalstītāji un sponsori,
Ziemassvētku priekšvakarā biedrības “ODIN/VITA” padomes vārdā pateicos Jums par Jūsu ziedoto laiku, ieguldītiem resursiem un pozitīvo attieksmi.


Labie darbi top klusumā! Un katram ir dota iespēja līdzdarboties kopīgajos pasākumos neatkarībā no sociālā stāvokļa sabiedrībā, veselības, reliģiskas vai politiskas piederības, izglītības vai ienākumu līmeņa. Kopā mēs varam uzlabot dzīvi savā apkaimē, tādējādi veidojot tādu valsti, kurā mēs paši vēlamies dzīvot! Savus apsveikuma vārdus es vēlētos noslēgt ar Valsts kancelejas komandas novēlējumiem biedrībai “ODIN/VITA”:
“Lai 2017. gads nes lielas un mazas uzvaras nezūdošu enerģiju izvirzīto mērķu sasniegšanā un prieku par ikvienu dienu!”


Lasīt


30.11.16
Sestdien, 26.11.2016., bērnu klubā "Fortūna" norisinājās kārtējais "Kultūras kluba" organizētais pasākums. Dažāda vecuma bērni piedalījās jaungada rotaļlietu izgatavošanas radošajās darbnīcās. Viņus interesēja viss: no kurienes nāk papīrs, no kura tiek izgatavotas zvaigznes, kāpēc citu rotaļlietu izgatavošanai mēs izmantojām diegus un kā es zinu kā to visu darināt. Darba gaitā es protams atbildēju uz visiem jautājumiem, pēc kuriem sekoja jauni jautājumi. Bērni bija sajūsmā gan no procesa, gan no rezultātiem. Bērnu gandarījums par paveikto - arī ir pats svarīgākais brīvprātīgā darbā.
Ani Petrosjan, EBD brīvprātīgā no Armēnijas.Lasīt

Lappuses : # « 1 2 3 4 5 6 » #
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu