Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


04.12.09
Ceturtdien, 3. decembrī Daugavpilī no plkst. 17:00 līdz plkst. 20:00 Vienības laukumā, atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu, Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA kopā ar Daugavpils invalīdu biedrībām un Sarkano Krustu organizēja simbolisko akciju Aizdedz savu atbalsta svecīti!.No svecītēm tika veidots starptautiski atpazīstams simbols - invalīdu zīme. Svecīti bija aicināts novietot ikviens pilsētas iedzīvotājs vai norises vietas garāmgājējs. Akcijas laikā tika savākti 404 paraksti zem aicinājuma, lai vērstu varas vīru uzmanību īpaši sociāli neaizsargāto iedzīvotāju grupu un tieši invalīdu dzīves līmenim.
Lasīt


30.11.09
2009.gada 27.novembrī Daugavpils poļu skolas zālē notika pasākums, kas bija veltīts pensionāru biedrības Krona izveidošanai. Daudzu apsveicēju skaitā,   Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietniece Rite Strode, kura pasniedza sabiedrības priekšsēdētājai Raisai Vasiļjevai ordeni Zelta lilija, un viesiem, biedrības ODIN/VITA vadītāja Natālija Demjaņenko apsveica Krona biedrību ar  20-mit  gadu jubileju un pasniedza dāvanā termosu un DVD disku ar video, kurš ataino uzņēmuma Lokomotīve veterānu dzīvi un atpūtu .
Lasīt


27.11.09
Ceturtdien, 3. decembrī no plkst. 17:00 līdz plkst. 20:00 Vienības laukumā, atzīmējot Starptautisko cilvēku ar invaliditāti dienu, notiks simboliska akcija Aizdedz savu atbalsta svecīti!. Svecīti aicināts novietot ikviens pilsētas iedzīvotājs vai norises vietas garāmgājējs. No svecītēm tiks veidots starptautiski atpazīstams simbols - invalīdu zīme.
Lasīt


24.11.09
Pateicoties 2008.gada Daugavpils Brīvprātīgo foruma dalībnieku aktivitātei un vairāku Latvijas nevalstisko organizāciju ieinteresetībai Brīvprātīgo darbības likumā, 2009.gada 20.novembrī NVO un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēdē pēc ilgiem gadiem tika skatīts jautājums par nepieciešamību un iespējām pilnveidot brīvprātīgo darba tiesisko regulējumu Latvijā. Sociālo brīvprātīgo biedrības ODIN/VITA vadītāja N.Demjaņenko tika aicināta kā viena no ziņotājiem.
Lasīt


19.11.09
2009.gada 17.novembrī Sociālas aprūpes un rehabilitācijas Dienas centrā notika svinīgs pasākums, kas bija veltīts Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas 91. gadadienai. Pasākuma vadīji Janīna Rakovska-Viļuma un  Anatolijs Gallers pastāstīja  par ievērojamiem notikumiem Latvijas tautas vēsturē. Svētku atmosfēru palīdzēja radīt
Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Žanna Kulakova, nolasot pilsētas mēra Jāņa Lāčplēša apsveikuma uzrunu, ansambļa  Cerība uzstāšanās un dzejoļi Annas Petrovas izpildījumā.
Lasīt


16.11.09
13. novembrī Sociālās aprūpes un rehabilitācijas  Dienas centrā notika pasākums veltīts Starptautiskajai neredzīgo dienai. Latvijas neredzīgo asociācijas Daugavpils teritoriālās organizācijas priekšsēdētāja Marija Ivanova vēlreiz atgādināja par šīs cilvēku kategorijas problēmām, t.s. luksoforu ar skaņu signālu un dzeltenu svītru trūkums sabiedriskajās vietās. Starptautiskā "Baltā spieķa" diena ir ne vis svētku diena, bet gan savdabīga nelaimes zīme, kura atgādina cilvēkiem ar invaliditāti par  solidaritāti. Un tajā pašā laikā arī atgādina veselajiem, ka nepatikšanas jebkurā dienā var pēkšņi klauvēt pie viņu durvīm.
Lasīt


12.11.09
2009.gada 6.-9.novembrī jauniešu apmaiņas projekta ETIC - Emis travellers immis or ...citizens? dalībvalstu līderi piedalījās plānošanas pasākumā Lečē, Itālijā. Latviju pārstāvēja biedrības ODIN/VITA vadītāja Nataļja Demjaņenko. Tikšanās laikā tika sagatavota jauniešu uzturēšanas programma un izrunāti organizatoriskie jautājumi.
Lasīt


06.11.09
Biedrības ODIN/VITA vadītāja Nataļja Demjaņenko piedalījās Sabiedriskā labuma komisijas sēdē šī gada 21.okrobrī, kurā tika izskatīts ODIN/VITA iesniegums par statusa piešķiršanu. Pamatojoties uz šīs komisijas atzinumu Finanšu ministrija piešķira biedrībai sabiedriskā labuma organizācijas statuss.
Lasīt


28.10.09
Sākot ar 2009.gada oktobri Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA (www.odinvita.lv) ievieš Sorosa fonda Latvija ar 2000,00 EUR (diviem tūkstošiem eiro) atbalstīto pilotprojektu Balū un tu!. Projekta mērķis ir brīvprātīgā darba tradīciju nostiprināšana vietējā sabiedrībā, galvenokārt iesaistot vietējos jauniešus sociālo pakalpojumu sniegšanā un veselības veicināšanas pasākumos. Balū un tu" ir brīvprātīgo programma, kas veicinās pamatskolas bērnu (6 10 gadi) personisko attīstību. Bērni no sociāli mazaizsargātām ģimenēm - papildus ģimenei un skolai - saņems iespēju attīstīt savu pozitīvo pieredzi, kura veicinās bērnus mācīties tālāk.
Lasīt


23.10.09
2009.gada 22.oktobrī Sociālās aprūpes un rehabilitācijas Dienas centra zālē ODIN/VITA vadītāja, Nataļja Demjaņenko, ar apsveikuma novēlējumiem atklāja Rudens balli. Zināmās pasakas varoņi Sarkangalvīte - pelēkais vilks (Aleksejs Suško) un Sarkangalvīte (Jekaterina Kazane), vecmāmiņa (Anna Kazane) un mednieks (Jevgēņijs Pavlovičs) vadīja vakaru, paziņojot, kas uzstājas : Valentīnas Uļinskas un Jāņa Kozlovska duets, Maijas Galiņas un dzejnieces-gleznotājas Anastasijas Sazankovas priekšnesumi, un organizējot tādus jautrus konkursus, kā Atminiet melodiju.
Lasīt

Lappuses : #  16 17 18 19 20 21 22 23 24  #
2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu