Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


22.10.09
2009.gada 21.oktobrī Halli Orange Bouling telpās notika  turnīrs  boulingā. Iniciators un dotās sacensības organizators uzstājās  Invalīdu ar kustību traucējumiem biedrību ILGAS. Turnīrā  piedalījās 5 komandas: ELPA,  Invalīdu  sporta klubs Daugavpils, dambretes-šaha kluba pārstāvji un divas komandas no biedrības   Ilgas.
Lasīt


19.10.09
2009.gada 16.oktobrī  Elvīra Čaika, Latvijas nedzirdīgo savienības Daugavpils biedrības direktore, sveica klātesošos ar rudenīgu pasākumu Zelta rudens.
Lasīt


05.10.09
Pēc dalības pieredzējuša komiksu mākslinieka no Somijas apmācībā par komiksu zīmēšanu un gatavošanu "ODIN/VITA" brīvprātīgā Anna Kazane iesāka organizēt līdzīgas radošās darbnīcas Daugavpilī.
Sestdien 3.oktobrī "ODIN/VITA" telpās notika pirmais pamācošais seminārs par  komiksu zīmēšanu Daugavpilī. Temats bija pret AIDS. Liekas ko var vēl izdomāt pret AIDS, kā aizsargājošu līdzekli prezervatīvu. Bet jaunieši mums ir kreatīvi! Un tāpēc bija izdomāts daudz interesantu īsu, pamācošu stāstu.
Lasīt


30.09.09
Biedrības ODIN/VITA brīvrātīgie iesaistījās Humana People to People in Latvia projektā, iepazīstinot bērnus Latvijā ar grāmatā Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus" apkopotajām bērnu sarakstītām pasakām no Kenijas un Mozambikas.
Pirmais pasākums Daugavpilī norisinājās Sociālajā mājā Šaurā ielā 28, kur sapulcējās ap 27 bērniem. 5 ODIN/VITA brīvprātīgie ar 2 Humana Latvia brīvprātīgajiem noorganizēja nodarbību, kurā bērniem tika lasītas pasakas, pēc kurām bērni veidoja rokas lelles no bieza papīra vai no audumiem un izspēlēja mazus teātra uzvedumus. Šādas nodarbības ar Humana Latvia brīvprātīgo palīdzību jau tika veidotas Leļļu Mākslas muzejā, Slampes  pirmsskolas izglītības iestādē Pienenīte, Ziemeru pamatskolā,  Rugāju vidusskolā un Ādažu privātājā pirmsskolas izglītības iestādē Pasaku valstība.
Lasīt


18.09.09

Tieši ar tādu devīzi jaunie ODIN/VITA brīvprātīgie no 2009.gada jūlija ķērās pie informatīvas kampaņas izstrādāšanas ar mērķi volontieru darbības popularizēšanā .
Ilgstošā un radoši novārdzinoša prātavētras gaitā izviedojās informatīvas kampaņas lozungs, kuru piedāvāja ODIN/ VITA brīvprātīgā Natālija Semjonova, un tieši: Labākais pretlīdzeklis garlaicībai labi darbi!

Lasīt


16.09.09
Pirmdien 14.septembrī vairāk kā 79 nacionāla un lokāla līmeņa sabiedriskas organizācijas tikās ar Saeimas deputātiem  trešajā Saeimas un NVO ikgadējā forumā, lai summētu rezultātus kopīgai sadarbībai. Dotā foruma temats bija Saeimas un NVO sadarbība krīzes laikā.
Lasīt


11.09.09
Ceturtdien 10.septembrī Daugavpils pilsētas domes sēžu zālē notika sanāksme, kurā piedalījās dažādu jauniešu nevalstisku organizāciju pārstāvji, tādi, piemēram, kā vēsturiskas modelēšanas klubs Robeža, Studentu padome, sambo Centrs, džudo un aikido, Jaunsardzes centrs, organizācija Skābeklis, Daugavpils Dī-džej grupa, Daiving-centrs, Art-graffiti, ūdenstūrisma centrs, Daugavpils klubs Erudīts, tekvondo klubs, Daugavpils vācu biedrība un citi. Sanāksmi organizēja Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes lietu nodaļa.
Lasīt


27.08.09
Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA oficiāli strādā no 2002.gada, apvienojot 113 (uz 28.02.2009.) dažādu vecumu, tautību, konfesiju un profesiju cilvēkus, kuri apņēmās nodrošināt dažāda veida sociālu palīdzību vientuļiem pensionāriem, invalīdiem, sociālo māju bērniem un citām mūsu pilsētas iedzīvotāju sociāli neaizsargātām kategorijām. Viņi atnāca uz šo organizāciju pēc sirds sauciena, ar vēlmi palīdzēt tiem iedzīvotājiem, kam vēl grūtāk izdzīvot mūsu laikā, gan ekonomiski, gan morāli.
Lai izskaidrotu brīvprātīgo darbības būtību un aizsargātu brīvprātīgo no nemērķtiecīgas darbības, diskreditēšanas un manipulācijām, tika izstrādāts ODIN/VITA brīvprātīgo  kodekss , ar kuru var iepazīsies tālāk :
Lasīt


24.08.09
2002.gadā tika izveidots Sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centrs vai kā runā tautā - Pensionāru un invalīdu dienas centrs. Pirmo pulciņu un sekciju starpā, pateicoties tādam entuziastam -  kā ODIN/VITA brīvprātīgajam - Grigorijam Kulikovam, sāka savējo darbu sporta sekcija.
Lasīt


19.08.09
Sestdien 2009.gada 15.augustā Daugavpils pilsētas invalīdu biedrības biedri 56 cilvēku sastāvā apmeklēja pašu svētāko vietu Latvijā - Aglonas baziliku, kur viņi varēja apmeklēt grēksūdzi un paņemt svēto ūdeni. Biedrības vadītāja Vanda Mihailova brauciena dalībnieku vārdā pauž sirsnīgu pateicību DAUTKOMTV  televīzijai par autobusa piešķiršanu un Daugavpils nodaļas Sarkanajam  krustam  par saldā galda organizāciju.
Lasīt

Lappuses : #  17 18 19 20 21 22 23 24  #
2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu