Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


06.08.09
Daudzu uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju aktīvāku darbību dažkārt kavē ierobežotie resursi, tāpēc Swedbank un 15 Latvijas augstskolas* aicina uzņēmējus un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus iesniegt praktisku jautājumu loku, kuru pētniecību stipendiju konkursa “Open Mind” ietvaros uzticēt studentiem.


Lasīt


28.07.09
2009.gada 25-26. jūlijā Daugavpilī, pie Logopēdiskās internātskolas, bija tradicionālās 19. Latgales sporta spēles invalīdu vidū, kuras organizē  Invalīdu sporta klubs "Daugavpils”.
Lasīt


24.07.09
2009.gada 1-14.jūlijā  Daugavpils 12.vidusskolas bāzē biedrība «AKONIT »  organizēja nometni priekš 15 bērniem ar invaliditāti «ESI POZITĪVS !», lai sekmētu bērnu rehabilitācijas procesu ar īpašām vajadzībām un to sociālās aktivitātes un radošā potenciāla attīstību. Vecāki arī piedalījās bērniem ar īpašam vajadzībām programmā, kas palīdzēja radīt draudzīgu ģimenes atmosfēru. Projektu atbalstīja labdarības portāls Ziedot.lv (1346,00 Ls), «Mārtiņa fonds» ( 116,00 Ls ) un privātpersonas (150,00 Ls).
Lasīt


22.07.09
Cik gan jauki var pavadīt laiku vasarā! Var, protams, sēdēt mājās pie televizora, bet mums, aktīviem cilvēkiem (kaut arī ar invaliditāti) tāds variants neder. Gribējās pārgājiena romantikas un mēs - 11 cilvēki no Sociālo brīvprātīgo biedrības „ODIN/VITA” un 7 cilvēki no Neredzīgo sporta kluba „Elpa” – devāmies pārgājienā, bet konkrēti pa straumei. Jā, jā pa straumei! Pa Daugavas upi no Krāslavas līdz Daugavpilij. Protams, attālumu starp šīm divām pilsētām var bez pūlēm stundas laikā nobraukt ar autobusu. Bet tas nav interesanti, tas neļauj izbaudīt visu to skaisto, ko redzējām mēs, un izjust visu to jauko pārgājiena dzīvē, ko izjutām mēs pilnā apmērā.
Lasīt


02.07.09
No 2009.gada 24.jūnija līdz 30.jūnijam Sociālo  brīvprātīgo biedrības «ODIN/VITA» rīkota konkursa “CREATE RESPECT” dalībnieki pavadīja 6 dienas jauniešu mediju nometnē “Create respect – media camp” Kopenhāgenē (Dānijā). Ar filmām un fotogrāfijām jaunieši no Bulgārijas, Dānijas, Vācijas, Itālijas, Latvijas, Polijas un Lielbritānijas veidoja savu skatījumu par cieņu. Nometnes noslēgumā daži no Latvijas komandas jauniešiem padalījās ar saviem iespaidiem par projektu:
Lasīt


27.06.09
2009. gada 25. jūnijā Dienas centrā cilvēkiem ar garīgā rakstura traucējumiem grupa brīvpratīgo no „ODIN/VITA” ( Vasilisa Bučene, Vladimirs Ševčenko, Aleksejs Suško un Jevģēnijs Pavlovičs) palīdzēja centra sociālajiem darbiniekiem organizēt konkursus un stafetes, veltītas Līgo svētkiem.
Lasīt


02.06.09
Pagājušajā vasarā bērni - ar invaliditāti ir saņēmuši brīnišķīgu dāvanu — atpūtu divu nedēļu ilgā vasaras nometnē. Organizēt bērniem nometni arī šogad  - ir mums pa spēkam!


Lasīt


06.05.09
2009.gada 4-6.maijā jauniešu apmaiņas projekta “Create respect – media camp” dalībvalstu līderi piedalījās plānošanas pasākumā Kopenhāgenā, Dānijā. Latviju pārstāvēja biedrības “ODIN/VITA” vadītāja Nataļja Demjaņenko.
Lasīt


28.04.09
2009.gada aprīlī  Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA ” organizēja 3 forumus par īpaši sasāpējušiem cilvēkiem ar invaliditāti jautājumiem: vides pieejamība, veselības aprūpe, sociāla labklājība.

Lasīt


06.03.09

Lasīt

Lappuses : # « 18 19 20 21 22 23 24 » #
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu