Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


25.09.08
2008. gada gaitā notika Latvijas čempionāts orientēšanās sportā invalīdu starpā. Lasīt


22.09.08
20-21.septembrī, MADONAS rajons. Lasīt


30.07.08
Daugavpils ( 28.-29.jūlijā).  Dotajās sacensībās piedalījās vairāk kā 80 sportisti no visas Latvijas (Preiļi, Rīga, Madona, Dobele, Sigulda.....) . Daugavpils komandu pārstāvēja - vairāk kā 20 cilvēku, tādēļ nepārsteidzoši, ka arī panākumus sasniedza vietējie sportisti. Nosauksim mūsu uzvarētājus un godalgotos. Lasīt


28.05.08
Резолюция форума инвалидов
Lasīt


27.05.08
Latvijas Nacionālā attīstības plāna 2007. – 2013.g.  pirmās stratēģijas “Mūžizglītība cilvēka radošā potenciāla un dzīves kvalitātes izaugsmei” īstenošanai  “ODIN/VITA” popularizē  mūžizglītību kā līdzekli, kas sekmē cilvēku uzņēmību, nodarbinātību un pielāgošanās spējas, aktīvu pilsonisku līdzdalību, sociālo iekļautību un  personīgo pašpilnveidi.
Lasīt


23.05.08
"Solis vienlīdzības virzienā" Video sižets
Lasīt


20.05.08
Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA” un Daugavpils invalīdu biedrības aicina piedalīties Daugavpils monitoringā par vides pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti, vecākiem ar bērnu ratiem un cilvēkiem gados.


Lasīt


20.04.08
Sociālo brīvprātīgo biedrība „ODIN/VITA” 2008.gada pavasarī un vasarā realizē ceļojošo izstādi „Līdzāspastāvēšana”. Izstāde veidota no cilvēku ar invaliditāti un fotospeciālista Jurija Berdņikova fotogrāfijām. Tā iepazīstina ar invalīdu ikdienu Daugavpilī un parāda kā invalīdi vēlas būt līdzvērtīgi.
Lasīt


11.03.08
Cilvēku ar invaliditāti diskriminācija attiecas uz maz izzinātām sfērām. Daudzi invalīdi jau ir saskārušies ar šo problēmu, kad invalīds ratiņkrēslā  nevar  tikt aptiekā un nopirkt sev zāles, tā kā nav pandusa, vai ir iebūvēts nepareizā leņķī, vai arī ir durvis šauras un atveras uz ārpusi, vai arī pie aizvērtām durvīm ir uzraksts „Atslēgas pie dežuranta”. Cilvēki ar invaliditāti arī grib mācīties, sapņo iegūt izglītību, bet viņi ir neredzīgi un nedzirdīgi un ne katra mācību iestāde var nodrošināt viņu papildus vajadzības. Cīņā ar diskrimināciju sabiedrībā ir domāts nodrošināt vides un informācijas pieejamību visiem neatkarīgi no fiziskā un garīgā veselības stāvokļa, tiesībām uz izglītību, darbu un atpūtu. Lai noskaidrotu, kā risinās diskriminācijas problēma cilvēkiem ar invaliditāti mūsu pilsētā un kā var uzlabot esošo situāciju, Sociālo brīvprātīgo biedrība „ODIN/VITA” un Daugavpils pilsētas dome realizē projektu „Solis vienlīdzības virzienā”, no Latvijas Sabiedrības Integrācijas fonda. Projekts tiek veidots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu.
Lasīt

Lappuses : # « 20 21 22 23 24
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu