Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


23.03.19
Līdz ar tehnoloģiju strauju attīstību ir pienācis laiks atjaunot biedrības “ODIN/VITA” logotipu.

Lasīt


20.02.19
2019. gada 15. -16. februārī, EBD brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana (angļu valodā - Ani Sardaryan), kura veic savu EBD projektu Daugavpils Bērnu un Jauniešu centra klubā “Fortūna”, piedalījās starptautiskajā teatrālajā uzvedumā Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrā.

Lasīt


15.01.19
Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros EBD brīvprātīgajiem ir iespēja mācīties rakstīt projekta pieteikumu savu iniciatīvu īstenošanai. Tā EBD brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana (angļu valodā - Ani Sardaryan) organizēja 2019. gada 12. janvārī Daugavpils Bērnu un Jauniešu centra klubā “Fortūna” neparasto radošo darbnīcu „Atrodi savu radošo potenciālu”.

Lasīt


21.12.18
Cienījamie brīvprātīgie un atbalstītāji,
Lasīt


15.12.18
2018. gada 14. decembrī Balvu bērnu un jauniešu centrs uzņēma Latvijā esošos Eiropas brīvprātīgos pasākumā starpkultūru pasākumā “The taste of Europe comes to Balvi” (Eiropas garša Balvos).

Lasīt


03.12.18
Līdz ar savām pamataktivitātēm bērnu klubā "Fortūna" Eiropas brīvprātīgā no Armēnijas Anija Sardarjana piedalās arī citu organizāciju pasākumu organizēšanā. Tā 2018. gada 3. decembrī viņa piedalījās apmācībās “EKO darbnīca” Jēkabpils NVO resursu centrā kopā ar tajā strādājošiem Eiropas brīvprātīgajiem no Armēnijas, Francijas un Lietuvas.

Lasīt


04.10.18
2018. gada 2.oktobī projekta “Saskarsmes prieks” dalībnieki apmeklēja Siguldas Dienas centru. Pieredzes apmaiņā piedalījās 27 cilvēki, no tiem 26 seniori. Programmas noslēgumā bija organizēta ekskursija uz Turaidas pili Siguldas nacionālajā parkā. Iespaidu bija daudz. Izbraukums no Daugavpils bija jau plkst. septiņos no rīta un tik plkst. deviņos vakarā autobuss atveda dalībnieku uz mājām. Transports Daugavpils - Sigulda - Daugavpils, pusdienas kafejnīcā “Zaļumnieku piestātne” un ieejas biļetes Turaidas pils apmeklējumam tika segti no “ODIN/VITA” projekta “Saskarsmes prieks” budžeta.
Lasīt


28.08.18
2018. gada augustā BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna” savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzsāka Ani no Armēnijas: Lasīt


23.08.18
2018. gada augusta vidū Šanāra Šūmane (Shannara Schumann) no Vācijas noslēdza savu EBD projektu. Taču viņas sagatavota fotogrāfiju prezentācija “Latvija – no pagātnes līdz tagadnei” drīzumā sāks savu ceļu. Lasīt


10.05.18
2018. gada maija vidū Viktorija no Armēnijas noslēdza savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna”. Zemāk viņa dalās savos iespaidos par EBD kopumā: Lasīt

Lappuses : 1 2 3 4 5 » #
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu