Daugavpils sociālo
NVO portāls

Tautas balss
Aktīvu aptauju šobrīd nav.

02.07.09
No 2009.gada 24.jūnija līdz 30.jūnijam Sociālo  brīvprātīgo biedrības «ODIN/VITA» rīkota konkursa “CREATE RESPECT” dalībnieki pavadīja 6 dienas jauniešu mediju nometnē “Create respect – media camp” Kopenhāgenē (Dānijā). Ar filmām un fotogrāfijām jaunieši no Bulgārijas, Dānijas, Vācijas, Itālijas, Latvijas, Polijas un Lielbritānijas veidoja savu skatījumu par cieņu. Nometnes noslēgumā daži no Latvijas komandas jauniešiem padalījās ar saviem iespaidiem par projektu:
Lasīt


27.06.09
2009. gada 25. jūnijā Dienas centrā cilvēkiem ar garīgā rakstura traucējumiem grupa brīvpratīgo no „ODIN/VITA” ( Vasilisa Bučene, Vladimirs Ševčenko, Aleksejs Suško un Jevģēnijs Pavlovičs) palīdzēja centra sociālajiem darbiniekiem organizēt konkursus un stafetes, veltītas Līgo svētkiem.
Lasīt


06.05.09
2009.gada 4-6.maijā jauniešu apmaiņas projekta “Create respect – media camp” dalībvalstu līderi piedalījās plānošanas pasākumā Kopenhāgenā, Dānijā. Latviju pārstāvēja biedrības “ODIN/VITA” vadītāja Nataļja Demjaņenko.
Lasīt


28.04.09
2009.gada aprīlī  Sociālo brīvprātīgo biedrība “ODIN/VITA ” organizēja 3 forumus par īpaši sasāpējušiem cilvēkiem ar invaliditāti jautājumiem: vides pieejamība, veselības aprūpe, sociāla labklājība.

Lasīt


06.03.09

Lasīt


18.02.09
Pasaules līderi 2000.gadā parakstīja ANO Tūkstošgades deklarāciju, kurā minēts veikt pasākumus astoņu Tūkstošgades attīstības mērķu īstenošanai. Šie mērķi skar dažādas jomas, piemēram, izglītības, veselības, vides ilgtspējas uzlabošana, palīdzēt cilvēkiem mazāk attīstītajās valstīs u.c. Tika noteikts, ka katra ANO dalībvalsts šo apņemšanos centīsies izpildīt līdz 2015.gadam. Lielākā daļa noteiktā laika ir pagājusi, un ir skaidrs, ka saistības ne tikai netiks izpildītas laikā, bet tās būs grūti realizēt pat ilgākā posmā. Lasīt


20.01.09
2008.gada septembrī  Daugavpilī notika neparasts projekts, kura temats apvienoja 30 jauniešus no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Moldovas un Itālijas. Pārdomājot, kā ir labāk izstāstīt par to, kā pagāja neformāla jaunatnes izglītība par starpkultūru attiecību problēmu atrisināšanu pie brīnišķīga Stropu ezera, es nolēmu ievietot savējā rakstā piezīmes no vienas šā projekta dalībnieces dienasgrāmatas.
Lasīt


09.12.08


Lasīt


03.12.08
Otrdien  9.decembrī plkst. 11:00 Sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centra zālē
notiks Brīvprātīgo forums par priekšlikumiem likumprojektam "Brīvprātīgo darbības likums".    
Lasīt


03.12.08
Piektdien, 5. decembrī plkst. 16.00 Sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centra notiks ikgadēja biedrības „ODIN/VITA” brīvprātīgā darba veicēju godināšanas ceremonija.

Atzīmējot starptautisko brīvprātīgo dienu Daugavpilī, 5.decembrī Sociālo brīvprātīgo biedrībā „ODIN/VITA” rīko Brīvprātīgā darba veicēju godināšanas ceremoniju. Svinīgā pasākumā ar goda rakstiem par pašaizliedzīgu un nesavtīgu darbu sabiedrības labā tiks atzīmēti aktīvākie Sociālo brīvprātīgo biedrības „ODIN/VITA” brīvprātīgie.
Lasīt

Lappuses : # « 16 17 18 19 20 21 » #
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu