Daugavpils sociālo
NVO portāls

Par projektuPar portāluLietošanas noteikumi
Tautas balss
Cik stundas nedēļā es vēltu brīvprātīgo darbam?
?
7 stundas un vairāk/ 7
5-7 stundas/ 5-7
2-4 stundas/ 2-4
mazāk par 1 stundu/ 1

28.11.14
2014. gada rudenī biedrība ODIN/VITA saņēma fonda Ziedot.lv birojā galda spēles (31 gab.) no SIA Next Level, portāla draugiem.lv un SIA Brain Games. Spēļu vērtība ir ap 400,00 EUR.


Lasīt


16.10.14
Kopš 2014. gada 25. augustā 20 gadīgā Terēze no Stelpēm piedalās EBD projektā Norvēgijā. Savā sarakstē ar nosūtītāj organizāciju ODIN/VITA viņa stāsta:

Mana sapņu zeme vienmēr ir bijusi Norvēģija. EBD projekts HMK EVS 2014 man ir devis iespēju izbaudīt šīs valsts kultūru un dzīvesveidu jau divus mēnešus. Dzīvoju un strādāju baznīcā, nelielā ciematiņā Herøya Norvēģijas dienvidos, apmēram divu stundu braucienā no Oslo.

Lasīt


28.08.14
Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra kanisterapijas speciālistes Antoņina Nackeviča un Natālija Kovaļonoka turpina strādāt ar 5 bērniem no Daugavpils autisma centra Mūsu Pasaule.
Spēles ar suņiem atvieglo bērniem mācīšanas procesu. Parastas lietas, kā piem., suņa barošana ar karoti, ķemmēšana, sausas suņu barības gabaliņu skaitīšana, palīdz bērniem attīstīt uzmanības fokusēšanas spējas, uzlabot atmiņu, attīstīt emocionālā un prāta sfēra, neatkarību, iecietību un paškontrole. Nodarbības notiek ik nedēļu.


Lasīt


28.08.14
Suņu mīlestība sniedz dzīvesprieku ik katram cilvēkam. Arī seniori no Daugavpils novada pašvaldības iestādes Višķu sociālās aprūpes centrs to izjūt kanisterapijas nodarbību laikā. Kanisterapijas speciālistes Antoņina Nackeviča ar suni Kiru un Natālija Kovaļonoka ar Žoriku no Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra jau kārtējo reizi apmeklēja Višķu sociālās aprūpes centru kopā citām brīvprātīgajām: Irinu Ivanovu ar suni Arčibaldu, Irinu Kuprijanovu ar Džepiju un Irēnu Ļutaju ar Niku.


Lasīt


31.07.14
2013. un 2014.gadā norisinājās Eiropas brīvprātīgā darba projekts Service learning III, kura ietvaros biedrība ODIN/VITA uzņēma 2 meitenes no Vācijas. 12 mēnešu laikā brīvprātīgās bija iesaistītas dažādās aktivitātēs: izglītojošu pasākumu sagatavošanā un vadīšanā vācu valodā, vācu un angļu valodas klubiņu nodarbību vadīšanā, vasaras skolas organizēšanā. Projekts bija ļoti daudzpusīgs.

Bija saskarsme gan ar pirmsskolas iestādes audzēkņiem, gan ar skolēniem un studentiem, gan ar senioriem, gan ar televīzijas SIA Dautkom TV, Daugavpils Universitātes un Vācijas vēstniecības darbiniekiem. Piemēram, Daugavpils Vācu kultūras pavasara aktivitāšu sagatavošanas laikā meitenes piedalījās TV video klipa filmēšanā Parādi, ka tu proti vācu valodu! ( vācu valodā Zeig, dass DU Deutsch kannst!). To var apskatīt te: https://www.youtube.com/watch?v=HobNq1lk_hs

Lasīt


20.06.14
No 2014.gada 5.jūnija līdz 2014.gada 13.jūnijam Diližanā (Armēnijā) norisinājās septiņu dienu ilgs seminārs Crossroad Exclusion and Gender par dzimumu vienlīdzību un integrāciju. Tajā piedalījās 30 jaunatnes darbinieki no Ukrainas, Gruzijas, Baltkrievijas, Armēnijas, Igaunijas, Čehijas, Rumānijas, Nīderlandes, Itālijas, Spānijas, Latvijas un Vācijas. Projektu īstenoja European Intercultural Forum e. V. (Vācija) un Youth Cooperation Centre of Dilijan NGO (Armēnija) ar Vācijas nacionālās aģentūras JUGEND für Europa atbalstu.


Lasīt


23.05.14
Kopš 2013.gada decembra es varu ar godu sevi saukt par angļu valodas skolotāju. Divas reizes nedēļā es pasniedzu šo svešvalodu Sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centrā, pārsvarā krieviski runājošiem senioriem. Man ir divas grupas: viena iesācējiem un otrā ar priekšzināšanām. Tas ir iedvesmojoši, novērot, kā uzlabojas viņu zināšanas. Mēs jau varam veikt sarunas angļu valodā nelielu dialogu veidā. Tāpat mani iepriecina, kad es redzu, cik motivēti ir mani skolnieki un cik daudz prieka viņiem sniedz nodarbības. Piemēram, uz paziņojumu Nākamās divas mācību stundas izkrīt, es dzirdu patiesu sarūgtinājumu Ohhh..., kas man daudz ko nozīmē.

Lasīt


23.05.14
Kopš 2013. gada oktobra organizācijas ODIN/VITA brīvprātīgie sāka vēl biežāk tikties ar bērnu kluba Fortūna dalībniekiem tieši viņiem ik sestdienu notiek lasītāju kluba MEZGLI tikšanās. Pēdējo mēnešu laikā bērni iepazinās ar dažādu tautu pasakām. Lasītāji ar interesi un jūtot līdzi sekoja latviešu, krievu, vācu, angļu, itāļu un Austrumu pasaku varoņu piedzīvojumiem.

Lasīt


25.04.14
Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) ietvaros es, Antonio Mendes, kā brīvprātīgais palīdzēju jauniešu klubā Fortūna un ODIN/VITA, un Daugavpils 17.vidusskolā, strādājot ar jauniešiem. Gads aizritēja vēja spārniem, un, atgriežoties no Latvijas, es paņemšu līdzi daudz dažādu atmiņu un stāstu. Es esmu laimīgs sacīt, ka esmu sasniedzis savus mērķus un cerības, kas saistījās ar EBD, kā, piemēram, izzināt Latvijas kultūru, iepazīt jaunus cilvēkus, iemācīties krievu valodu, uzlabot angļu valodas un darba ar jauniešiem iemaņas un nedaudz vācu valodu.
Jauniešu klubs Fortūna ir ļoti jauka vieta, kurā var strādāt draudzīgā gaisotnē, tajā cilvēki sastop jaunus cilvēkus un bērni ir pilni enerģijas mācīties un izklaidēties.
Lasīt


25.04.14
Kopš 2014. gada 3. marta biedrība ODIN/VITA ievieš projektu Uzticies sunim!, kura ieviešanai ar portāla Ziedot.lv starpniecību bija saņemts finansējums no A/S Latvijas valsts meži ziedojuma sociālajai jomai.
Projekta mērķauditorija ir Daugavpils novada pašvaldības iestādes Višķu sociālās aprūpes centrs 30 iemītnieki un Daugavpils autisma centra Mūsu Pasaule 5 bērni, ar kuriem nodarbojas sertificētās kanisterapijas speciālistes Antoņina Nackeviča un Natālija Kovaļonoka ar piemeklētiem suņiem no Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra.

Lasīt

Lappuses : #  1 2 3 4 5 6 7 8 9  #
2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
ZiņasPar portāluLietošanas noteikumiPortāla karte