Daugavpils sociālo
NVO portāls

Tautas balss
Cik stundas nedēļā es vēltu brīvprātīgo darbam?
?
7 stundas un vairāk/ 7
5-7 stundas/ 5-7
2-4 stundas/ 2-4
mazāk par 1 stundu/ 1

13.03.15
Piektdien, 13.martā, es devos uz Rēzekni. Tur jauniešu centra JACis brīvprātīgā organizēja pasākumu Dzīvā bibliotēka. Lasītāji nāk uz bibliotēku un grāmatu vietā ņem laiku ar cilvēku. Bibliotēkas mērķis bija uzsākt saskarsmi ar citām kultūrām un valstīm, kā arī pārvarēt robežas. Mana grāmata, protams, bija par Vāciju, t.sk., ko nozīmē būt vācietim un kā ir būt veģetārietei.
Plkst. 15:00 es tikos ar citām grāmatām un vārdnīcām. Kopā mēs bijām 19 grāmatas no tādām valstīm kā Francija, Spānija, Turcija, Uzbekistāna un ASV. Pēc nelielas sagatavošanās, un tieši interviju izmēģinājumiem, plkst. 16:00 sākās nopietns darbs, jo lasītāji ierādās bibliotēkā. Mans jaunākais lasītājs bija 12-gadīgs puisis. Reiz bija pat trīs lasītāji vienlaikus. Man pašai sarunas likās ļoti interesantas, jo uzzināju vairāk par Latviju un tās kultūru.


Lasīt


07.01.15

Turpinot EBD projektu organizācijā HERØYA MISJONSKIRKE, Terēze dalījās savos iespaidos par viņas pirmajiem Ziemassvētkiem Norvēģijā:

Adīti cimdi un zeķes, vilnas sirdis, sveces, rīsu krēms, jēra gaļa, sniegstādi izskatījās mani Ziemassvētki šogad.

Lasīt


28.12.14
Pateicoties Ziedot.lv projektam Dod pieci! 2014. gada nogalē Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA saņēma finansējumu 2790,00 (divi tūkstoši septiņi simti deviņdesmit euro, 00 centi) apmērā 279 Ziemassvētku pārtikas paciņām.
Ziemassvētku paciņu saņēmēju vārdā visas iesaistītas biedrības - Dauteks pensionāri, pensionāru apvienība Krona, pensionāru biedrība DauER, pedagogu biedrība Sudraba ābele, invalīdu klubs Rītausma, Daugavpils pilsētas invalīdu biedrība, Latvijas neredzīgo biedrības Daugavpils teritoriālā organizācija un ODIN/VITA - izsaka pateicību ziedotājiem par uzmanību un rūpēm par cilvēkiem gados, slimiem, vientuļiem un maznodrošinātiem pensionāriem.


Lasīt


22.12.14
Kopš 2014. gada 1. decembra biedrība ODIN/VITA uzņem jaunu EBD brīvprātīgo no Vācijas. Viņu sauc Klaudija Repina (Claudia Reppin). 23 gadus vecā Klaudija no Gomernas (Gommern) apņemas 11 mēnešu laikā Daugavpilī mācīties krievu valodu. Izrādās, ka viņas ģimenē visi pārējie to pieprot. Vairāk par savu projektu stāsta pati Klaudija:


Lasīt


18.12.14
Dārgie brīvprātīgie, sadarbības partneri un domubiedri,
paldies par Jūsu atbalstu un ieguldījumu ODIN/VITA pasākumu ieviešanā 2014. gada garumā. Mūsu kopīgie mazie darbi nes bērniem priecīgus smieklus, savukārt pateicība pieaugušo acīs apliecina, ka mēs darām Dievam tīkamo darbu.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Lai mūsu sargeņģeli pasargā mūs arī 2015. gadā!

Jums novēl

Nataļja Demjaņenko
Sociālo brīvprātīgo biedrības "ODIN/VITA" vadītāja

Lasīt


15.12.14
5. decembrim par godu ODIN/VITA vadītāja Nataļja Demjaņenko kopā ar palīgiem apmeklē brīvprātīgo vadītos pasākumus (t.sk. pulciņus un darba sapulces), lai pateiktos brīvprātīgo darba aktīvistiem par viņu regulāro ieguldījumu pēdējo gadu laikā. Aktīvākie saņem dāvanā īpašas somas ar uzrakstu vācu valodā Aktiv im Ehrenamt, kas latviski nozīmē aktīvs brīvprātīgajā darbā. Vārds Ehrenamt sastāv no divām saknēm: Ehre gods un Amt darbs ( t.sk. amats, iestāde).


Lasīt


28.11.14
2014. gada rudenī biedrība ODIN/VITA saņēma fonda Ziedot.lv birojā galda spēles (31 gab.) no SIA Next Level, portāla draugiem.lv un SIA Brain Games. Spēļu vērtība ir ap 400,00 EUR.


Lasīt


16.10.14
Kopš 2014. gada 25. augustā 20 gadīgā Terēze no Stelpēm piedalās EBD projektā Norvēgijā. Savā sarakstē ar nosūtītāj organizāciju ODIN/VITA viņa stāsta:

Mana sapņu zeme vienmēr ir bijusi Norvēģija. EBD projekts HMK EVS 2014 man ir devis iespēju izbaudīt šīs valsts kultūru un dzīvesveidu jau divus mēnešus. Dzīvoju un strādāju baznīcā, nelielā ciematiņā Herøya Norvēģijas dienvidos, apmēram divu stundu braucienā no Oslo.

Lasīt


28.08.14
Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra kanisterapijas speciālistes Antoņina Nackeviča un Natālija Kovaļonoka turpina strādāt ar 5 bērniem no Daugavpils autisma centra Mūsu Pasaule.
Spēles ar suņiem atvieglo bērniem mācīšanas procesu. Parastas lietas, kā piem., suņa barošana ar karoti, ķemmēšana, sausas suņu barības gabaliņu skaitīšana, palīdz bērniem attīstīt uzmanības fokusēšanas spējas, uzlabot atmiņu, attīstīt emocionālā un prāta sfēra, neatkarību, iecietību un paškontrole. Nodarbības notiek ik nedēļu.


Lasīt


28.08.14
Suņu mīlestība sniedz dzīvesprieku ik katram cilvēkam. Arī seniori no Daugavpils novada pašvaldības iestādes Višķu sociālās aprūpes centrs to izjūt kanisterapijas nodarbību laikā. Kanisterapijas speciālistes Antoņina Nackeviča ar suni Kiru un Natālija Kovaļonoka ar Žoriku no Latgales reģionālā dzīvnieku mīļotāju centra jau kārtējo reizi apmeklēja Višķu sociālās aprūpes centru kopā citām brīvprātīgajām: Irinu Ivanovu ar suni Arčibaldu, Irinu Kuprijanovu ar Džepiju un Irēnu Ļutaju ar Niku.


Lasīt

Lappuses : #  1 2 3 4 5 6 7 8 9  #
2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu