Daugavpils sociālo
NVO portāls

Tautas balss
Cik stundas nedēļā es vēltu brīvprātīgo darbam?
Сколько часов в неделю я уделяю волонтёрской деятельности?
7 stundas un vairāk/ 7часов и более
5-7 stundas/ 5-7 часов
2-4 stundas/ 2-4 часа
mazāk par 1 stundu/ менее 1 часа

28.08.18
2018. gada augustā BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna” savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzsāka Ani no Armēnijas: Lasīt


23.08.18
2018. gada augusta vidū Šanāra Šūmane (Shannara Schumann) no Vācijas noslēdza savu EBD projektu. Taču viņas sagatavota fotogrāfiju prezentācija “Latvija – no pagātnes līdz tagadnei” drīzumā sāks savu ceļu. Lasīt


10.05.18
2018. gada maija vidū Viktorija no Armēnijas noslēdza savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna”. Zemāk viņa dalās savos iespaidos par EBD kopumā: Lasīt


25.04.18
Vācu kultūras pavasara ietvaros 2018. gada 21. aprīlī klubā “Artilērijas Pagrabi” (Rīgas ielā 22, Daugavpilī) Eiropas brīvprātīgie, turpinot jau iesākto tradīciju, sarīkoja Karaoke vakaru.

Lasīt


05.01.18
Laikā no 2017. gada 1. marta līdz 2017. gada decembrim biedrība “ODIN/VITA” īstenoja projektu “Sociālās palīdzības sniegšana”.
Lasīt


22.12.17
Cienījamie brīvprātīgie un mūsu sargeņģeli – atbalstītāji un sponsori,
biedrības “ODIN/VITA” padome augsti novērtē Jūsu rūpes, ieguldītos resursus un pozitīvo attieksmi. Lasīt


21.09.17
2017. gada septembra vidū biedrībā „ODIN/VITA“ savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu uzsāka meitene no Vācijas – Šanāra Šūmane (Shannara Schumann), kura ar prieku stāsta par sevi:

Lasīt


20.06.17
2017. gada jūnijā Viktorija no Armēnijas iesāka savu Eiropas brīvprātīgā darba projektu BJC “Jaunība” Bērnu klubā “Fortūna”. Zemāk viņa dalās savos pirmos iespaidos:

Mans vārds ir Viktorija. Esmu no Erevānas (Yerevan), Armēnija. Man ir 21 gads. Šogad es absolvēju Erevānas Valodas un sociālo zinātņu universitāti. Tagad man ir bakalaura grāds tulkošanai no armēņu, krievu un angļu valodas. Pēc absolvēšanas man nebija ne jausmas, ko man vajadzētu darīt. Un tad man radās šī iespēja. Es biju laimīga, kad mani akceptēja par EBD brīvprātīgo, jo tā ir lieliska iespēja iepazīt jaunus cilvēkus, jaunas vietas un jaunas kultūras. Tas ir arī tāds kā izaicinājums, kura laikā es iegūšu pārliecību un kļūšu vairāk neatkarīga.
Lasīt


06.03.17
2017. gada 1. martā Fonds “Ziedot.lv” Sociālās palīdzības programmas ietvaros, kuru finansē A/S “Latvijas valsts meži”, piešķīra biedrībai “ODIN/VITA” finansējumu EUR 1100.00 (viens tūkstotis viens simts eiro 00 centi) projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” aktivitātēm laikā no 2017. gada 1. marta līdz 2017. gada decembrim.
Lasīt


29.12.16
Brīvprātīgā jauniete no Armēnijas, Ani Petrosjana, dalās savos pirmos katoļu Ziemassvētku piedzīvojumos Latvijā:

2016. gada 23.decembrī es biju uzaicināta piedalīties NVO „Rūjienas Senioru Māja” jaukā aktivitātē Rūjienā. Es devos turp kopā ar Moniku, citu brīvprātīgo no Čehijas, kura arī dara savu brīvprātīgo darbu Daugavpilī.
EBD brīvprātīgie no Itālijas Luka un Abdul, kuri mūs uzaicināja, aizveda mūs uz senioru centru, kur mēs strādājām kopā ar 15 senioriem. Pirmkārt, mēs stādījāmies priekšā, tad iemācījām viņiem kā pagatavot tiramisu - tipisku itāļu ēdienu. Vienam no senioriem bija akordeons, viņš spēlēja jautras Ziemassvētku dziesmas.
Tas bija izcils laiks mums un arī senioriem. Mēs varējām komunicēt latviešu valodā, kas mani ļoti iepriecināja. Pēc šīm nodarbībām mēs devāmies pastaigā pa Rūjienu.
Mums arī bija iespēja pavadīt tur Ziemassvētku vakaru, 24. decembri. Daudzi citi brīvprātīgie ieradās uz Ziemassvētku svinībām. Man tā bija jauna "pieredze" atzīmēt Ziemassvētkus 24.decembrī, jo manā valstī - Armēnijā - mēs tos svinam 6.janvārī.
Man tiešām patika Rūjienā, es varēju satikt interesantus cilvēkus un gūt jaunu pieredzi, strādājot senioru centrā.


Lasīt

Lappuses : 1 2 3 4 5 » #
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu