Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


26.04.10
2010.gadā 20.martā Murjānos sporta bāzē notika Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā starp invalīdiem. Invalīdu sporta klubs  „Daugavpils” sapulcēja sešu cilvēku komandu: Sergejs Mihailovskis, Ēriks Bekers, Stepans Bogdanovs, Nikolajs Trifonovs, Inārs Krankalis un Vladimirs Ševčenko., lai piedalītos sacensībās. Lasīt


20.04.10
2010 .gada 17. aprīlī Jūrmalā (Jaunķemeri) notika kārtējais etaps orientēšanās sportā starp cilvēkiem ar invaliditāti. Vadošie Invalīdu sporta kluba "Daugavpils" sportisti šajā sporta veidā ir: Alberts Lipinš un Valērijs Tihonovs, uzrādot  ceturto un piekto rezultātu, tā iegūstot  komandai trešo vietu.


Lasīt


15.02.10
2010.gada 14.februārī Rīgā notika atklātais Rīgas čempionāts dambretē starp invalīdiem. Invalīdu sporta klubu « Daugavpils» pārstāvēja  trīs sportisti. Tāda līmeņa sacensību debitantam - Sergejam Mihailovskim – tas bija, kā sacīt, «spalvas caursite». Pēc paša Sergeja vārdiem: «Galvenais pieredze , sacensību gars!». Bet pieredzējušākie parādīja sevi no pašas labākās puses. Vinnējot visām sāncensēm, čempiones titulu sieviešu līgā iekaroja Sofija Kovaļova–Krivonosova, bet vīriešu nominācijā bronzas medaļa tika Vladimiram Ševčenko.


Lasīt


28.07.09
2009.gada 25-26. jūlijā Daugavpilī, pie Logopēdiskās internātskolas, bija tradicionālās 19. Latgales sporta spēles invalīdu vidū, kuras organizē  Invalīdu sporta klubs "Daugavpils”.
Lasīt


15.12.08
KRĀSLAVA 13.decembris.
Krāslavā notika Ziemassvētku tradicionālās sporta spēles starp invalīdiem, kurās piedalījās arī mūsu sportisti.

Lasīt


25.09.08
2008. gada gaitā notika Latvijas čempionāts orientēšanās sportā invalīdu starpā. Lasīt


22.09.08
20-21.septembrī, MADONAS rajons. Lasīt


30.07.08
Daugavpils ( 28.-29.jūlijā).  Dotajās sacensībās piedalījās vairāk kā 80 sportisti no visas Latvijas (Preiļi, Rīga, Madona, Dobele, Sigulda.....) . Daugavpils komandu pārstāvēja - vairāk kā 20 cilvēku, tādēļ nepārsteidzoši, ka arī panākumus sasniedza vietējie sportisti. Nosauksim mūsu uzvarētājus un godalgotos. Lasīt

Lappuses : 1
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu