Daugavpils sociālo
NVO portāls

AICINĀM UZ SADARBĪBU!

Daugavpils sociālajā jomā darbojošās Nevalstiskās organizācijas tiek aicinātas aktualizēt savus datus un publicēt informāciju par saviem pasākumiem, iesūtot materiālus uz e-pastu odinvita@yahoo.com ar norādi "Publicēšanai portālā".


17.07.11
Starp mums dzīvo cilvēki, kuri nevar izbaudīt dzīvi pilnā apjomā. Viņi nevar skriet pa zāli, viņi nekad nav braukuši ar slēpēm no kalna .Viņi nav izjutuši sporta sacensību azartu, bet viņi vēlas un spēj būt noderīgi sabiedrībai. Tas ir īpaši svarīgi, ja šie cilvēki ir bērni. Tiem ir svarīgs jebkāda, pat vismazākā iespēja. Viņi prot cīnīties, tomēr viņiem ir vajadzīga mūsu palīdzība!
Biedrība AKONIT lūdz finansiālu palīdzību, organizējot vasaras nometnes bērniem ar īpašām vajadzībām. Jūs varat palīdzēt bērniem, zvanot pa telefonu 90006808. Viena zvana maksa 1Ls.
Jūsu nauda palīdzēs bērniem smaidīt!
Lasīt


24.07.09
2009.gada 1-14.jūlijā  Daugavpils 12.vidusskolas bāzē biedrība «AKONIT »  organizēja nometni priekš 15 bērniem ar invaliditāti «ESI POZITĪVS !», lai sekmētu bērnu rehabilitācijas procesu ar īpašām vajadzībām un to sociālās aktivitātes un radošā potenciāla attīstību. Vecāki arī piedalījās bērniem ar īpašam vajadzībām programmā, kas palīdzēja radīt draudzīgu ģimenes atmosfēru. Projektu atbalstīja labdarības portāls Ziedot.lv (1346,00 Ls), «Mārtiņa fonds» ( 116,00 Ls ) un privātpersonas (150,00 Ls).
Lasīt


02.06.09
Pagājušajā vasarā bērni - ar invaliditāti ir saņēmuši brīnišķīgu dāvanu — atpūtu divu nedēļu ilgā vasaras nometnē. Organizēt bērniem nometni arī šogad  - ir mums pa spēkam!


Lasīt

Lappuses : 1
©2008 ODIN-VITA
Produced by SIA "Sa-Sa Group"
Šis portāls ir izveidots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī portāla saturu pilnībā atbild Sociālo brīvprātīgo biedrība "ODIN/VITA", un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.
Par portālu Privātuma atrunaNoteikumiPar projektu